بهترین منابع ریاضی و فیزیک
بهترین منابع ریاضی و فیزیک
4 امتیاز 5 ستاره (80%)

بهترین منابع ریاضی و فیزیک
۴ امتیاز ۵ ستاره (۸۰%)

برای دانش‌آموزانی که از اواخر سال ۱۱ ام و یا سال۱۲ ام شروع به مطالعه میکنند توصیه من اینه که حتما از کتاب های جامع استفاده کنن. چون مباحثی که در این سه سال میخونید دنباله هم هستن و اگر همه با هم یکجا خونده بشن هم پیوستگی مطالب حفظ میشه هم وقتتون هدر نمیره و هم درک بهتری روی اون مبحث خواهید داشت.من به شما کتاب های جامع ریاضی انتشارات های گاج(میکرو طبقه بندی) و خیلی سبز و مهر و ماه رو توصیه میکنم. برای کتاب جامع فیزیک هم کتاب های انتشارات گاج (میکرو طبقه بندی) و نشر الگو و خیلی سبز رو بهتون توصیه میکنم.

برای دانش‌آموزانی که از سال دهم میخوان شروع کنن برای کنکور و یا به منبع مکمل احتیاج دارن تا همگام با مدرسه تست زنی هم داشته باشن منابع زیر به نظرم بهترین گزینه ها هستن:

برای ریاضی دهم و یازدهم رشته تجربی کتاب های گاج و خیلی سبز و مهر و ماه دهم و یازدهم. برای سال دروازدهم تجربی کتاب های مهر و ماه نشر الگو و خیلی سبز و دوازدهم کتاب های بسیار خوبی هستن. برای رشته ریاضی در درس حسابان انتشارات های خیلی سبز مبتکران و نشر الگو بهترین منابع هستن و برای درس هندسه هم مبتکران و نشر الگو بهترین منابع هستن.برای درس فیزیک هم برای هر سه سال دهم و یازدهم و دوازدهم کتاب های گاج و نشر الگو و خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم.

تمام این کتب رو بهترین اساتید کشور نوشتن و درسنامه ها و تست های خیلی خوبی دارن و تقریبا تفاوت چندانی ندارن و کامل هستن و برای انتخاب از بین این گزینه ها در کتاب فروشی این کتاب هارو ورق بزنید و ببینید با سبک کدوم نویسنده بیشتر ارتباط برقرار میکنید و بیشتر جذبتون میکنه و همون رو انتخاب کنید.

مشاهده
7 روش مقابله با استرس

با آرزوی موفقیت، احسان معینی نژاد

۰ ۰ vote
Article Rating
مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

روح اله ابوالحسنی

همیشه آرزو داشتم بعد از کنکور، رازهای موفقیتم را با دیگران به اشتراک بگذارم، آن آرزو اکنون «نکته زیست» نام دارد...

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 3

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] بهترین منابع ریاضی و فیزیک […]

trackback

[…] بهترین منابع ریاضی و فیزیک […]

سیدمحمد
سیدمحمد
1 year ago

با سلام خدمت شما استاد گرامی ببخشید من تازه به کلاس دهم ریاضی می روم و میخواهماز همین الان شروع به درس خواندن بکنم ولی نمیدانم که چه درس هایی رو بخوانم و چه منابعی رو استفاده کنم
خیلی خوشحال میشوم کمک کنید
فعلا فقط سیر تا پیاز فیزیک رو گرفتم
باتشکر از شما استاد عزیز و گرامی

جدیدترین محصولات