پاسخ به پرسش های متداول

پرداخت به صورت کارت به کارت و یا از طریق درگاه پرداخت در سایت امکان پذیر می‌باشد.

در صورت سفارش، محصولات با پیشتاز پست خواهد شد و حداکثر تا ۴ روزکاری به مقصد خواهد رسید.

بله آموزش‌های مفهومی ما تضمین ۹۰ روزه دارند؛ به صورتی که اگر تا ۹۰ روز از کیفیت آموزشی محصولات ما ناراضی بودید می‌توانید پول ارزشمند خود را پس بگیرید.

خیر.محتوا ها فرقی ندارند. دی وی دی‌های حل تست و مفهومی هر سه پایه به صورت جدا قابل تهیه هستند و فلش جامع هر ۶ دی‌وی‌دی را به صورت یکجا دارد.

بله،برای عزیزان منطقه ۳، ۳۰ درصد تخفیف برای تهیه فلش و دی وی دی در نظر گرفته شده است.

برای جبران کاهش منبع تست برای محصول حل تست دهم، یازدهم و دوازدهم؛ با برگزاری هر کنکور و یا دسترسی به تست‌های مناسب‌تر، فیلم آن‌ها ضبط شده و این آپدیت از طریق تلگرام برای شما ارسال خواهد شد.
قبل از ارسال هر ایمیل آپدیت، از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
تا ۱۰۰۰ روز بعد از خرید متعهد هستیم آپدیت‌ها را برای شما عزیزان ارسال کنیم.

توصیه ما به شما این است که برای منبع مطالعاتی متنی در درس زیست، به جای استفاده از جزوات متفرقه، از کتاب “میکروی گاج” استفاده کنید که درسنامه‌های آن از کیفیت مطلوبی برخوردارند. این کتاب مکمل فیلم‌های آموزشی ماست. بعد از دیدن فیلم‌، کتاب درسی و سپس درسنامه‌های کتاب میکروی گاج را با دقت مطالعه کنید.

برای درس شیمی علاوه بر توصیه بر استفاده از کتاب‌های کمک اموزشی مثل”کتاب میکروی گاج “، “نشر الگو”، “مبتکران” یا “خیلی سبز” ،تمام اسلایدهای تدریس و تست به صوت جزوه رنگی در کنار دی وی دی های مفهومی و تست آماده و قابل ارائه است.

در صورت درخواست مشاوره از دکتر ابوالحسنی، فقط در حد نیم ساعت مشاوره تلفنی مقدور است و برای این کار می‌توانید فرم درخواست مشاوره موجود در منو سایت را پر کنید و بعد از بررسی با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای پشتیبانی و برنامه‌ریزی سایر مشاورین مجموعه آماده قبول شاگرد هستند.

بله. برای تدریس زیست، ریاضی، فیزیک و شیمی مدرس‌های ماهری در تهران و شهرستان‌ها داریم. برای اطلاعات بیشتر بر روی  تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.