پاسخ به پرسش های متداول

پرداخت به صورت کارت به کارت و یا از طریق درگاه پرداخت در سایت امکان پذیر می‌باشد.

در صورت سفارش، محصولات با پیشتاز پست خواهد شد و حداکثر تا ۴ روزکاری به مقصد خواهد رسید.

بله محصولات ما تضمین ۹۰ روزه دارند.به صورتی که اگر از کیفیت آموزشی محصولات ما ناراضی بودید بعد از ۹۰ روز می‌توانید پول ارزشمند خود را پس بگیرید.

خیر.محتوا ها فرقی ندارند.دی وی دی حل تست و مفهومی به صورت جدا هستند و فلش هر دو محصول را به صورت یکجا دارد.

از نظام قدیم دو نوع محصول مفهومی(پایه دوم و سوم و پیش) و حل تست (از سال ۹۰ الی ۹۶ داخل و خارج کشور) موجود است که در قالب دی وی دی حل تست و دی وی دی مفهومی و فلش قابل تهیه است.

دی وی دی حل تست ۵۰۶ هزار تومان

دی وی دی مفهومی ۶۳۱ هزار تومان

فلش (مفهومی و حل تست) ۱ میلیون و ۲۳ هزار تومان.

بله، در صورت تهیه محصولات نظام قدیم به صورت مبحثی و جدا باید از طریق تلگرام نکته زیست اقدام کنید و تلگرامی ارسال می‌شود.

امکان تهیه محصولات نظام جدید به صورت مبحثی ممکن نیست و برای تهیه محصولات نظام جدید باید از طریق سایت noktezist.ir/ اقدام کنید.برای این کار ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

این کتاب مختص نظام قدیم می‌باشد و یک منبع جمع بندی است که در آن نکات ۱۴ سال کنکور اخیر را جمع آوری کرده است.

بله،برای عزیزان منطقه ۳، ۳۰ درصد تخفیف برای تهیه فلش و دی وی دی در نظر گرفته شده است.

از نظام جدید مفهومی و حل تست دهم، یازدهم و دوازدهم در قالب دی وی دی و فلش (پک کامل) تولید شده است.

دی وی دی  مفهومی دهم:۲۲۳ هزار تومان

دی وی دی حل تست دهم :۱۵۶ هزار تومن

دی وی دی  مفهومی یازدهم :۲۲۶ هزار تومان

دی وی دی حل تست یازدهم :۱۹۶ هزار تومان

دی وی دی مفهومی دوازدهم :۲۶۲ هزار تومن

دی وی دی حل تست دوازدهم: ۲۱۶ هزار تومن

فلش (مفهومی و حل تست): ۱ میلیون و ۱۳۸ هزار تومن

برای جبران کاهش منبع تست برای محصول حل تست دهم، یازدهم و دوازدهم؛ با برگزاری هر کنکور و یا دسترسی به تست‌های مناسب‌تر، فیلم آن‌ها ضبط شده و این آپدیت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
قبل از ارسال هر ایمیل آپدیت، از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.

تا ۱۰۰۰ روز بعد از خرید متعهد هستیم آپدیت‌ها را برای شما عزیزان ارسال کنیم.
اگر از طریق سایت خریداری کنید ایمیل شما به صورت خودکار در یک لیست خاص ثبت می‌شود و اگر از طریق کارت به کارت خرید کنید مسئول فروش ایمیل شما را به صورت دستی در لیست مورد نظر قرار می‌دهد.

بله، برای درس ریاضی، دی وی دی صفر تا صد ریاضی تجربی تولید شده است؛ مدرس این درس آقای مهندس احسان معینی نژاد (فارغ التحصیل مکانیک از دانشگاه شریف ) هستند.

برای درس شیمی (نظام جدید) هم، دی وی دی های آموزش مفهومی و حل تست شیمی و فلش جامع شیمی تولید شده و قابل ارائه است.

مجموعه صفر تا صد ریاضی تجربی در دو قسمت عرضه شده است.  قسمت اول و دوم DVD صفر تا صد ریاضی تجربی از دو بخش مفهومی و حل تست تشکیل شده است

بخش اول در دی وی دی قسمت اول صفر تا صد ریاضی تجربی شامل آموزش مفهومی به همراه حل تمرین و تست (مجموعا ۱۰۲۷ دقیقه) و بخش دوم  شامل حل تست‌های کنکور سراسری از سال ۹۱ الی ۹۷ به تفکیک هر فصل (مجموعا ۵۰۰ دقیقه) می‌باشد.

بخش اول در دی وی دی قسمت دوم صفر تا صد ریاضی تجربی شامل آموزش مفهومی به همراه حل تمرین و تست (۹۶۵ دقیقه) و بخش دوم شامل حل تست های کنکور از سال ۹۱ تا ۹۷ به تفکیک هر فصل (۶۶۳ دقیقه)  می‌باشد.

توصیه ما به شما این است که برای منبع مطالعاتی متنی در درس زیست، به جای استفاده از جزوات متفرقه، از کتاب “خیلی سبز”  (مناسب نظام جدید) و “نشر الگو” (مناسب نظام قدیم) استفاده کنید که درسنامه‌های آن از کیفیت مطلوبی برخوردارند. این کتاب مکمل فیلم‌های آموزشی ماست. بعد از دیدن فیلم‌، کتاب درسی و سپس درسنامه‌های کتاب خیلی سبز و نشر الگو را با دقت مطالعه کنید و برای دروسی مثل شیمی علاوه بر توصیه بر استفاده از کتاب‌های کمک اموزشی مثل  “کتاب میکروی گاج “، “نشر الگو”، “مبتکران” یا “خیلی سبز” ،تمام اسلایدهای تدریس و تست به صوت جزوه رنگی در کنار دی وی دی های مفهومی و تست آماده و قابل ارائه است.

در صورت درخواست مشاوره از بنده فقط میتوانم در حد نیم ساعت مشاوره تلفنی با شما داشته باشم و برای این کار می‌توانید فرم درخواست مشاوره موجود در منو سایت را پر کنید و بعد از بررسی با شما تماس خواهند گرفت و همچنین به علت نداشتن فرصت کافی، از پشتیبانی و برنامه ریزی برای شما دانش اموزان و داوطلبان معذورم اما مشاورانی مانند آقای مهندس عباس امینی آماده ی مشاوره دادن و پشتیبانی کامل به شما عزیزان هستند.

شامل موارد زیر می‌شود:

  • معرفی منابع و آزمون‌های آزمایشی متناسب با سطح شما
  • دسترسی همیشگی از طریق تلگرام
  • بررسی و تحلیل آزمون
  • برنامه ریزی درسی متناسب با وضعیت تحصیلی و کارنامه‌ی شما
  • تماس تلفنی هفتگی  جهت مشاوره و تعیین اهداف هفتگی شما
  • آموزش روش مطالعه هر درس

می‌توانید ازطریق همین سایت با کلیک بر روی noktezist.ir/product/consult  و همچنین از طریق تلگرام @nokte_ziist  (ارتباط با مسئول فروش)  برای بهره مندی در زمینه پشتیبانی و برنامه ریزی مشاوران مان ثبت کنید ولی برای درخواست مشاوره از بنده بر روی noktezist.ir/moshavere کلیک کنید.

بله. برای تدریس زیست، ریاضی، فیزیک و شیمی مدرس‌های ماهری در تهران و شهرستان‌ها داریم. برای اطلاعات بیشتر بر روی  تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.