پاسخ به پرسش های متداول

پرداخت به صورت کارت به کارت و یا از طریق درگاه پرداخت در سایت امکان پذیر می‌باشد.

در صورت سفارش، محصولات با پیشتاز پست خواهد شد و حداکثر تا ۴ روزکاری به مقصد خواهد رسید.

بله محصولات ما تضمین ۹۰ روزه دارند.به صورتی که اگر از کیفیت آموزشی محصولات ما ناراضی بودید بعد از ۹۰ روز می‌توانید پول ارزشمند خود را پس بگیرید.

خیر.محتوا ها فرقی ندارند.دی وی دی حل تست و مفهومی به صورت جدا هستند و فلش هر دو محصول را به صورت یکجا دارد.

از نظام قدیم دو نوع محصول مفهومی(پایه دوم و سوم و پیش) و حل تست (از سال ۹۰ الی ۹۶ داخل و خارج کشور) موجود است که در قالب دی وی دی حل تست و دی وی دی مفهومی و فلش قابل تهیه است.

دی وی دی حل تست ۳۳۹ هزار تومان

دی وی دی مفهومی ۴۲۳ هزار تومان

فلش (مفهومی و حل تست)۶۷۵ هزار تومان.

بله، در صورت تهیه محصولات نظام قدیم به صورت مبحثی و جدا باید از طریق تلگرام نکته زیست اقدام کنید و تلگرامی ارسال می‌شود.

خیر، برای تهیه مباحث نظام جدید باید از طریق سایت noktezist.ir اقدام کنید.برای این کار ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

کارگاه ستارگان تست زنی شامل ۳ ساعت فیلم و ۴۰ صفحه جزوه رنگی به ارزش ۱۴۹ هزار تومان می‌باشد که در این محصول علاوه بر بررسی کامل کنکور ۹۶، تکنیک‌های تست زنی را آموزش می‌دهد ولی در دی وی دی حل تست به تحلیل و بررسی تست های کنکور از سال ۹۰ الی ۹۶ پرداخته شده است.

این کتاب مختص نظام قدیم می‌باشد و یک منبع جمع بندی است که در آن نکات ۱۴ سال کنکور اخیر را جمع آوری کرده است.

بله،برای عزیزان منطقه ۳، ۳۰ درصد تخفیف برای تهیه فلش و دی وی دی در نظر گرفته شده است.

از نظام جدید  مفهومی و حل تست دهم و مفهومی یازدهم  در قالب دی وی دی تولید شده است.

دی وی دی  مفهومی دهم ۱۶۹ هزار تومان

دی وی دی حل تست دهم ۱۰۹ هزار تومن

دی وی دی  مفهومی یازدهم ۱۷۲ هزار تومان

دی وی دی حل تست یازدهم ۱۴۹ هزار تومان

برای جبران کاهش منبع تست برای محصول حل تست دهم، با برگزاری هر کنکور و یا دسترسی به تست‌های مناسب‌تر، فیلم آن‌ها ضبط شده و این آپدیت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
قبل از ارسال هر ایمیل آپدیت، از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اطلاع رسانی خواهد شد.

تا ۱۰۰۰ روز بعد از خرید متعهد هستیم آپدیت‌ها را برای شما عزیزان ارسال کنیم.
اگر از طریق سایت خریداری کنید ایمیل شما به صورت خودکار در یک لیست خاص ثبت می‌شود و اگر از طریق کارت به کارت خرید کنید مسئول فروش ایمیل شما را به صورت دستی در لیست مورد نظر قرار می‌دهد.

بله، برای درس ریاضی، دی وی  دی صفر تا صد ریاضی تجربی تولید شده است؛ مدرس این درس آقای مهندس احسان معینی نژاد (فارغ التحصیل مکانیک از دانشگاه شریف ) هستند.

مجموعه صفر تا صد ریاضی تجربی در دو قسمت عرضه خواهد شد. قسمت دوم به زودی تولید می‌شود، قسمت اول DVD صفر تا صد ریاضی تجربی از دو بخش مفهومی و حل تست تشکیل شده است

بخش اول شامل آموزش مفهومی به همراه حل تمرین و تست (مجموعا ۱۰۲۷ دقیقه) و بخش دوم  شامل حل تست‌های کنکور سراسری از سال ۹۱ الی ۹۷ به تفکیک هر فصل (مجموعا ۵۰۰ دقیقه) می‌باشد.

 

خیر. توصیه ما به شما این است که برای منبع مطالعاتی متنی، به جای استفاده از جزوات متفرقه، از کتاب “خیلی سبز”  (مناسب نظام جدید) و “نشر الگو” (مناسب نظام قدیم) استفاده کنید که درسنامه‌های آن از کیفیت مطلوبی برخوردارند. این کتاب مکمل فیلم‌های آموزشی ماست. بعد از دیدن فیلم‌، کتاب درسی و سپس درسنامه‌های کتاب خیلی سبز و نشر الگو را با دقت مطالعه کنید.

بنده به علت نداشتن فرصت کافی، از مشاوره دادن به شما دانش اموزان و داوطلبان معذورم ، ولی یک تیم مشاوره مجرب تشکیل دادیم که مشاورانی مانند آقای مهندس عباس امینی و اقای دکتر آرمان سلیمانی آماده ی مشاوره دادن به شما عزیزان هستند.

شامل موارد زیر می‌شود:

  • معرفی منابع و آزمون‌های آزمایشی متناسب با سطح شما
  • دسترسی همیشگی از طریق تلگرام
  • بررسی و تحلیل آزمون
  • برنامه ریزی درسی متناسب با وضعیت تحصیلی و کارنامه‌ی شما
  • تماس تلفنی هفتگی  جهت مشاوره و تعیین اهداف هفتگی شما
  • آموزش روش مطالعه هر درس

می‌توانید ازطریق همین سایت با کلیک بر روی noktezist.ir/product/consult  و همچنین از طریق تلگرام @nokte_ziist  (ارتباط با مسئول فروش) ثبت نام کنید.

بله. برای تدریس زیست، ریاضی، فیزیک و شیمی مدرس‌های ماهری در تهران و شهرستان‌ها داریم. برای اطلاعات بیشتر بر روی  تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان